Go Motorsports ile Spa’da Renkli Hafta Sonu

Kategori : Bülten/Pist

Go Motorsports rekor katılım ile düzenlenen Porsche Sports Cup Almanya’da start aldı. Dört pilotumuz ve tamamı Türk ekibimiz, ülkemizi bu zorlu yarışta başarı ile temsil etti.

Arif Suyabatmaz, Cengiz Oğuzhan, Cenk Ceyişakar ve Yadel Oskan’dan oluşan Go Motorsports Porsche GT3 Cup Orta Avrupa yarış serisine ara verdi ve Porsche Sports Cup’ın en heyecanlı serilerinden Almanya için Spa’ya gitti. Takımımız Avrupa’nın bu en güzel pistinde 44 otomobil ile aynı anda start aldı ve dudak uçuklatan bir yarış geçirdi.

Cumartesi günkü sıralama turlarının ardından Pazar günü yarışlar koşuldu. Ayrıca ekibimiz dayanıklılık yarışında da start alarak Porsche otomobillerinin motorlarını bir an olsun durdurmadı. 44 otomobilin start aldığı yarışlarda sık sık kazalar ve güvenlik aracı seansları yaşandı. Piste gelen otomobil sporları sevenlerin coşkulu alkışları arasında Go Motorsports pilotu Cenk Ceyişakar 8., Cengiz Oğuzhan 9., Yadel Oskan 13. ve Arif Suyabatmaz 18. oldu.

Takımımızın bu heyecan dolu yarışının geniş özetini 21 Eylül Cuma günü 12:30’dan itibaren D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Takım ile ilgili bilgilere www.gomotorsporlari.com adresinden ulaşılabileceği gibi, güncel ve anında haberleri www.facebook.com/gomotorsporlari sayfasından takip edebilirsiniz.

ATA Freight Line, Lamp 83, A&S optik ana sponsorluğunda, D-Smart medya desteği, Luce Halkla İlişkiler ve Tok Sport iş birliktelikleri ile başlayan bu heyecan ve adrenalin dolu yarış sezonunun 8 ülkeyi kapsayan yarış takvimi de dahil tüm detayları www.gomotorsporlari.com ve www.facebook.com/gomotorsporlari adreslerinden takip edilebilir.