Groupon üyeleri Land Rover Experience ile adrenalin dolu anlar yaşayacak

Kategori : Bülten/Otomotiv

4×4 Freelander, Discovery ve Range Rover’ların arazi performansını birebir tecrübe etme şansı sunan Land Rover Experience Programı, yüzde 33 indirimli fiyatları ile Groupon üyelerini bekliyor.

Türkiye’nin ilk grup satın alma sitesi olan Şehir Fırsatı’nı hayata geçiren Groupon, doğa ile mekaniğin, adrenalin ile tecrübenin, güvenlik ile eğlencenin buluştuğu Land Rover Experience Programı’nı yüzde 33 indirimli olarak sunuyor.

‘Land Rover ile Tanışma’ ve ‘4X4 Off-Road Sürüş Deneyimi’ olmak üzere iki farklı etkinlikten oluşan program, 4×4 Freelander, Discovery ve Range Rover’ların arazi performansını birebir tecrübe etme şansı içeriyor. İstanbul şehir merkezine 25 dakika uzaklıkta, Belgrad Ormanları’nın kıyısında yer alan doğal parkurlarda eşsiz bir deneyim vaat eden Land Rover Experience kampanyasında, Land Rover Tanışma Programı 140 TL’ye, yarım günlük off-road sürüş deneyimi ise 200 TL’ye satın alınabiliyor.

Land Rover Experience’a en az 3 yıllık sürücü belgesi sahibi olan tüm Groupon üyeleri katılabiliyor. 5 Ekim’de yayına girecek olan ve satın aldıktan sonra 5 Aralık 2012’ye kadar yararlanılabilen kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.sehirfirsati.com adresinden ulaşılabiliyor.

Son Haberleri :

Yukarı Git