Nissan Son Çeyreğe İddialı Giriyor

Kategori : Bülten/Otomotiv

Nissan Türkiye Eylül ayında binek segmentteki pazar payını 3,7’ye çıkararak yükselişini sürdürmeye devam etti. Büyümesinde önemli rol sahibi olan kampanyalarına da hız kesmeden devam eden Nissan bu ay hem ÖTV farkını müşterisine yansıtmıyor hem de yüzde 0’dan başlayan faizli kredi imkanları sunuyor.

Binek araç segmentinde yıl boyunca iddiasını koruyan ve bu iddiası ile sürekli yükseliş elde eden Nissan, bu segmentteki pazar payını Eylül ayında 3,7’ye çıkardı. İstikrarlı yükselişi ile 9 aylık dönemde toplam pazarda yüzde 3,35’lik paya sahip olan Nissan, yılın son çeyreğinde ilk hedef olarak satış grafiklerini ve pazar payını yükseltecek.

Nissan Türkiye’nin büyümesinde önemli rol oynayan tüketici kampanyaları da alım ve ödeme kolaylığı sunmaya devam ediyor. Ekim ayı kampanyalarını açıklayan Nissan, 1600 cc altı otomobillerde meydana gelenÖTV artışından doğan fiyat farkını ay boyunca fiyatlarına yansıtmayacak. ÖTV artışından etkilenmeyecek olan müşteriler ayrıca yüzde 0 faizden başlayan kredi imkanlarını kullanabilecek.

Tags:

Son Haberleri :

Yukarı Git