Starpet’ten 50 TL’lik Akaryakıt Kazanma Şansı

Kategori : Bülten/Otomotiv

Akaryakıt sektöründe hızlı büyümesiyle dikkat çeken Starpet, İstanbul Florya’daki akaryakıt istasyonunun açılışında dikkat çekici bir kampanyaya imza atıyor. Bölgedeki billboardlarda bulunan QR kodlarını cep telefonlarına okutanlar, Starpet Florya istasyonundan 50 TL’lik akaryakıt kazanma şansına sahip oluyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet, İstanbul’daki büyümesini yeni akaryakıt istasyonlarıyla sürdürüyor. Starpet, Florya’da hizmete giren en yeni istasyonunun açılışını dikkat çekici bir kampanyayla kutluyor. Kampanya kapsamında, Florya civarındaki billboardlarda bulunan QR kodları cep telefonuna okutanlar, Starpet Florya istasyonundan 50 TL’lik akaryakıt kazanma şansı yakalıyor. Kodu okutanlar arasından her 50. kişi 50 TL’lik akaryakıt kazanıyor.

Kampanyaya katılmak çok basit. Kullanıcılar Florya’da bulunan billboardlarda gördükleri QR kodları akıllı telefonlarına okutarak Starpet’ten hediye akaryakıt kazanma fırsatı yakalıyorlar. Uygulama, her gün kodu okutan her 50. kişiye 50 TL değerinde hediye akaryakıt kazanma fırsatı sunuyor. QR kodu cep telefonuna okutan yarışmacı Facebook ile kendi hesabına bağlanıyor ve Facebook kurallarına uygun şekilde gerekli onayları verdikten sonra görüntülenen yeni bir sayfada akaryakıt kazanma şansını yakalayıp yakalayamadığını öğreniyor. Eğer 50 TL’lik hediye akaryakıt kazandıysa, armağanını Starpet’in Florya istasyonundan alabiliyor. Dijital ajans Krombera tarafından geliştirilen uygulama tüm mobil işletim sistemleriyle uyumlu olarak çalışıyor.

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: