V2 Challenge İstanbul’un Birincisi Belli Oluyor

Kategori : Bülten/V1 Challenge

Volkan Işık Akademi tarafından organize edilen ve Mart ayına büyük bir heyecan katan V2 Challenge – İstanbul yarışlarında düğüm çözülüyor. Motorsporlarına yeni başlayan isimler arasından en hızlısı 31 Mart Pazar günü belli oluyor. V2Challenge İstanbul’un birincisi olan pilotu 6.000 TL para ödülü bekliyor.

Motorsporlarına sporcu kazandırmak amacıyla uygun bütçeli yarışma imkanı sağlayan V2 Challenge İstanbul’un son yarışına sayılı günler kaldı. Mart ayı boyunca pistlere heyecan ve hareketlilik getiren 18 yeni pilotun en hızlısı 31 Mart Pazar günü Körfez Yarış Pisti’nde yapılacak son yarışta belli olacak. Üç yarış sonunda birinci olan pilotun 6.000 TL, ikincinin 3.000 TL ve üçüncü sırada bitiren pilotun 1.000 TL’lik para ödülü kazanacağı V2 Challenge İstanbul’un final mücadelesinde birinciliğin en güçlü adayı Kerim Tar. İlk iki yarışta elde ettiği iki ikincilikle 34 puanda bulunan Kerim Tar’ı takip eden Can Altınok ise ilk yarışta hızını kanıtlamıştı. 21 puandaki Altınok’u ikinci yarışın galibi Demir Uyar izliyor. İlk yedi pilotun birincilik şansının olduğu yarış Pazar gününe heyecan katacak.

V2 Challenge İstanbul’da bir diğer kıran kırama mücadele kadın pilotlar arasında yaşanıyor. 4 kadın pilot Çiğdem Bayülgen, Burcu Çilingir Ürkmez, Didem Kargın ve Elif Coşkun Serim’in birincilik şansı var.

V2 Challenge’da yarışmak isteyenler için workshoplar devam ediyor. Volkan Işık Akademi’nin düzenlediği ve VOLKICAR otomobiller ile yapılan workshopların ilki 6 Nisan günü düzenlenecek. Detaylı bilgiye www.v2challenge.com adresinden ulaşabilirsiniz.

V2 Challenge İstanbul yarışına AutoMotorsport, BebeMax, CoolShark, Eczanemizde.com, Flormar, Madvertise, Medline, Mobilike, Netbook.com, Pedburada.com, Sebamed ve Trends.014, destek veriyor.

Son Haberleri :

Yukarı Git