Volvo Car Türkiye’den servis hizmetinde yeni bir boyut: Volvo Servis 2.0

Kategori : Bülten/Otomotiv

Volvo Car Türkiye, müşterilerinin hayatlarını karmaşadan uzaklaştırmak ve otomobilleriyle her zaman en iyi şekilde zaman geçirmelerini sağlamak hedefiyle Servis 2.0 hizmetini sundu.

Volvo Servis 2.0 konseptinin yaratılış amacı, beklentilerin ötesinde bir servis deneyimi sunmak. Yeni Volvo Servis 2.0 sistemi dâhilinde; periyodik bakım işlemlerinde Volvo otomobillerini her yönden en iyi seviyeye getirecek ücretsiz yazılım güncellemeleri, kullanıcıları yarı yolda bırakmayacak alternatif ulaşım hizmeti ve ücretsiz check-up gibi hizmetler sunuluyor.

Servis hizmetini daha teknik bir boyuta taşımayı hedefleyen Volvo Servis 2.0 konseptinde altı temel madde üstüne yoğunlaşılıyor:

Ücretsiz yazılım güncelleme
Her serviste ücretsiz check-up
Ulaşım hizmetleri
Araç yıkama
Kişisel müşteri kontağı
Bakım sonrası 1 yıl ücretsiz Volvo OtoLine hizmeti

Yazılım güncelleme
Modern otomobillerde onlarca kontrol modülü bulunuyor ve bunların hepsinin birer yazılımla çalıştığı düşünüldüğünde, ücretsiz yazılım güncellemelerinin önemi daha da iyi ortaya çıkıyor. Volvo mühendisleri tarafından sürekli geliştirilen yazılımlar, Volvo Servis 2.0 konsepti ile Volvo Yetkili Servisleri’nde her periyodik bakım işleminde güncelleniyor. Örneğin, sürücü bilgi sistemindeki güncellemeler ile göstergeler daha güvenli ve doğru bilgi sağlayacak şekilde ayarlanıyor. Bu güncellemelerle 2012 model yılına ait bir otomobilin bir takım özelliklerini, 2010 model otomobilde kullanmak mümkün. Güncellemeler arasında sürücünün ilk anda fark edemeyeceği ancak ihtiyaç duyduğu anda devreye girecek pasif güvenlik sistemlerindeki birçok iyileştirme de yer alıyor.

Son Haberleri :

Yukarı Git