Volkicar Simülatörü AutoShow Fuarı’nda

Kategori : V1 Challenge

Türkiye’nin yarış otomobili VOLKICAR, otomotiv markalarının kalbinin attığı İstanbul Autoshow 2015 fuarındaki yerini aldı. 22 – 31 Mayıs tarihlerinde ziyaretçilere açık olan fuarda VOLKICAR simülatorü kullanan bir şanslı kişiyi büyük bir ödül bekliyor!

Autoshow2AutoShow Fuarı’nda, Auto Show Standında!
VOLKICAR yarış otomobili bu kez simulatörü ile fuar ziyaretçilerinin karşısına çıktı. TÜYAP fuar merkezinde, 11. Hall’de yer alan VOLKICAR simülatöründe gerçek bir yarış otomobilini deneyimleme şansı yakalayan fuar ziyaretçileri standın önünde uzun kuyruklar oluşturuyor.

Gerçek Yarış Otomobili Kullanma Şansı
VOLKICAR simülatörünü kullanan ziyaretçiler sadece hız ve adrenalinin tadına bakmakla kalmıyor, aynı zamanda gerçek bir VOLKICAR kullanma şansı elde ediyor. 10 gün açık kalacak fuar sonunda simulatorde yarışanlar arasından yapılacak çekilişle bir kişi Volkan Işık Arena pistinde yerli yarış otomobili VOLKICAR kullanma hakkı kazanacak.

Volkicar Değer Katıyor!
Beş yıl once Volkan Işık tarafından yarış otomobili olarak tasarlanıp hayata geçirilen VOLKICAR, bugün geldiği noktada cep telefonunda eğlenceli bir oyun, simulatörde gerçek bir yarış deneyimi, spora başlamak isteyenler için bir eğitim aracı yada organizasyonlarda show otomobili olarak bir çok alanda değer katmaya ve fayda yaratmaya devam ediyor.