Volkicar’ın Altın Kupası Can Tolon’un

Kategori : V1 Challenge

Türkiye’nin en popüler yarış serisi V1 Challenge’ın altın, gümüş ve bronz kupaları düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu. Power Group Media Center’da gerçekleşen ödül töreni sürprizlere ve renkli görüntülere sahne oldu. Gecede otomotiv ve motorsporlarının tanınan simalarının yanı sıra iş hayatından birçok ünlü isim bir araya geldi.

Volkicar’ın Altın Kupası Can Tolon’un
2013 sezonunda tüm yarışları kazanarak şampiyon olan MSA pilotu Can Tolon Altın Kupa’sını Volkan Işık’tan alırken, Gümüş Kupa’nın sahibi ISS pilotu Burak Çukurova ve bronz Kupa’nın sahibi ise Garanti Filo pilotu Göksun Erkek oldu. Kadın pilotlar birincisi Didem Kargın ve ikincisi Oya Eren bu görkemli gecede ödüllerine kavuştu. Üçüncü senesinde V1 Challenge’ın hedeflerine bir adım daha yaklaştığını söyleyen Volkan Işık; “Motorsporlarında VOLKICAR ile yeni bir yarış ruhu oluştu. Sezon boyunca bizlerle olan herkese teşekkür ederiz, yeniliklerin ve ilerlemenin arkası kesilmeyecek” dedi.

Gecenin Sürprizi Volkicar’ın Animasyonu Oldu
Volkan Işık’ın açılış konuşmasının ardından, ekranlarda Türkiye’nin yarış otomobili VOLKICAR’ın animasyon filminden kısa bir sahne oynadı. İlk kez izleyenlerin karşısına çıkan VOLKICAR’ın animasyon karakteri büyük beğeni kazandı. VOLKICAR animasyon filmi önümüzdeki zamanlarda gerçekleşecek sürpriz projelerle ilgili merak uyandırdı.

V1 Challenge ödül töreni sponsorlara verilen teşekkür plaketleri ve Power FM djlerinin müzikleri ile yapılan partinin ardından son buldu.

Son Haberleri :

Yukarı Git