Yağız Avcı : V1 Challenge’ta Hedef Liderliği Korumak

Kategori : V1 Challenge

31 Mayıs Pazar günü İzmirPark Ülkü Yarış Pisti’nde yapılacak Lassa V1 Challenge ikinci yarışında, eşit güçteki VOLKICAR pilotlarının arasındaki rekabetin tavan yapması bekleniyor.

Körfez pistinde yapılan ilk yarışta 22 pilot içinde ipi göğüsleyen isim Yağız Avcı olmuş ve sezona iyi bir başlangıç yapmıştı. Ancak ön sıralarda yarışan iddialı pilotlar İzmir yarışında farkın açılmaması için ellerinden geleni yapacaklar.

Türkiye’nin canlı yayınlanan tek motorsporları organizasyonu, NTV Spor’dan izleyenler ve meraklılarla buluşacak. Pazar günü 15:00 itibari ile NTV Spor ekranları karşısında olan izleyenleri heyecanlı bir Lassa V1 Challenge ile özel röportajlar ve geçtiğimiz yarıştan görüntüler bekliyor olacak.

Seride lider durumda bulunan VETRİNA pilotu Yağız AVCI yarış öncesinde “Bu sezon V1 Challenge’a tam sezon olarak geri döndüm ve ilk yarış olan Körfez’deki pist yarışı benim için çok iyi bir başlangıç oldu. Şimdi sırada İzmir’deki pist yarışı var ve yine oldukça yüksek mücadeleli ve herkesin yakın olduğu bir yarış olacak. Hedefim yine podyumda yer alarak serideki pozisyonumu sürdürebilmek. Sponsorum Vetrina Perde ile mücadeleye hazırız, herkese başarılar…” açıklamasını yaptı.