Gürkal Menderes, SEÇPET Mobil Sponsorluğu’nda İstanbul Ralli Kupası’nda

Kategori : Bülten/Mahalli Ralliler

2011 İstanbul Ralli Kupası’nın 2. ayağı 17-18 Aralık tarihlerinde, kısa adı İSOK olan İstanbul Otomobil Kulübü tarafından organize edilecek. 17 Aralık Cumartesi akşamı saat 18:00’de Pendik Kurtköy’deki VIA/PORT Alışveriş Merkezi’nde start alacak ekipler, 18 Aralık Pazar günü Şile civarındaki, Yeşilvadi ve Esenceli etaplarını iki kez geçip, ralliyi tamamlayacaklar.

Türk Ralli Sporu’nun en tecrübeli isimlerinden biri olan Gürkal Menderes, İstanbul Ralli Kupası’ndaki mücadeleye devam ediyor. NEO MOTORSPOR adına Renault 11 Flash ile Grup H’ta yarışan Menderes’in co-pilotluğunu, 2. yarışta çok tecrübeli bir isim olan Serhat Erdoğan yapacak.

Ralli camiasının en sevilen isimlerinden biri rahmetli Gürol Menderes’in oğlu olan Gürkal Menderes, bu zamana kadar 142 rallide co-pilot olarak start aldı. Aynı zamanda pilotluk da yapan tecrübeli isim, ralli, tırmanma ve rallikros yarışlarında “pilot” olarak da 42 yarışa katıldı.

2011 İstanbul Ralli Kupası için Mobil Madeni Yağları’nın Yetkili Distribütörü SEÇPET’in ana sponsorluk desteğini alan Gürkal Menderes, ATAS ve Varta markalarının co-sponsorluğunda 2. yarış hazırlıklarına devam ediyor.

Şampiyonanın 2. yarışında Gr.H liderliği hedefiyle gaza basmayı planlayan Menderes, NEO MOTORSPOR’un desteğiyle bu kez daha dikkat çekici etaplarını hedefliyor.

Son Haberleri :

Yukarı Git