TOSFED Ralli Kupası Start Aldı

Kategori : Tosfed Ralli Kupası

2014 TOSFED Ralli Kupası´nın ilk yarışı olan ve 34 Spor Kulübü tarafından organize edilen Rally34, Şile Belediye Başkanlığı önünden verilen sembolik start ile başladı. Şile halkının büyük ilgi gösterdiği organizasyonda, Anadol A1 ile öncü otomobil görevini üstlenen şampiyon pilotlar Volkan IŞIK-Serkan YAZICI ekibinin ardından 52 ekip start aldı.

TOSFED Ralli Kupası´nı takip eden 5 ayrı kategorideki 40 ekip haricinde, Türkiye Ralli Şampiyonası´nı takip eden 12 ekibin de OPEN kategoride test amaçlı start aldığı rallinin startı öncesinde yapılan çekilişte, Tunç Tuncer-Fatma Turgut ekibi 4 adet Lassa yarış lastiği ve Murat Güray-Hürol Menderes ekibi de start ücreti iadesi ödüllerinin sahibi oldu.

Start öncesi Şile Kaymakamı Salih Yüce, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, TOSFED Başkanı Metin Çeker ve Grand Şile Otel sahibi Hüseyin Kılıç´ın plaket ile ödüllendirildikleri Rally34´de mücadele yarın sabah (16 Mart Pazar) saat 10:00´da Şile sahilindeki servis alanından başlayacak.

Ekipler yarın sabah servis alanından çıktıktan sonra, Çayırbaşı ve Teke etaplarını üçer kez geçerek saat 16:30´dan itibaren servis alanındaki finiş podyumuna ulaşabilmek için ter dökecekler.

Son Haberleri :

Yukarı Git