Alptekin Işıkalp, Sezonu Tamamladı

Kategori : Bülten/Türkiye Ralli Şampiyonası

2012 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 7. ve son yarışı olan 37.OYAK-RENAULT Yeşil Bursa Rallisi başarılı bir organizasyon ile geride kaldı.

OYAK-Renault’nun ana sponsorluğunda, Technospray, Hilton Bursa ve Bursa Büyükşehir Belediyesi katkıları ile kısa adı BOSSEK olan Bursa Otomobil Sporları Kulübü tarafından düzenlenen ralli iki gün boyunca heyecan dolu mücadelelere sahne oldu.

GP Garage Rally Team adına, Yiğit Akü ve Solargard’ın ana sponsorluğunda; Citroen, Demir Bükey Akademi ve Teknokim’in yardımcı sponsorluğunda 2012 Türkiye Ralli Şampiyonası’nda mücadele eden Alptekin Işıkalp – Murat Sümer ikilisi, Citroen C2 otomobilleriyle Yeşil Bursa Rallisi’ni kendi sınıflarından 4. sırada, genel klasmanda da 14. sırada bitirmeyi başardı.

Sınıf6’da ve İkiÇeker Şampiyonası’nda dikkat çeken zamanlara imza atan Alptekin Işıkalp; “Bizim için başarılı bir sezon oldu. Hedefimiz tüm yarışları tamamlayıp, maksimum puanla sezonu bitirmekti. Hedefimize ulaştık. Tüm yıl boyunca desteğini esirgemeyen; Yiğit Akü, Solargard, Citroen, Demir Bükey Akademi, GP Garage ve Teknokim’e teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

2013 sezonu için çalışmalarına şimdiden başlayan Alptekin Işıkalp, yeni sezonda yepyeni bir otomobille, yeni mücadelelere girmek çalışmalarını sürdürüyor.

Alptekin Işıkalp hakkında geniş bilgi için şahsi websitesi; www.alptekinisikalp.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Son Haberleri :

Yukarı Git