GP Garage MyTeam Eskişehir Rallisi’nde

Kategori : Bülten/Türkiye Ralli Şampiyonası

2013 Türkiye Ralli Şampiyonası 2. yarış olan Eskişehir Uluslararası Battalgazi Rallisi’yle devam ediyor. Kısa adı ESOK olan Eskişehir Otomobil Sporları Kulübü tarafından bu yıl 4. kez organize edilen yarış, bu yıl uluslar arası statüye kavuştu.

Kütahya Seramik ana sponsorluğunda Ağaoğlu, Kioti ve Pozitif Dekor co-sponsorluğundan Türkiye Ralli Şampiyonası’nda mücadele eden GP Garage MyTeam, Eskişehir Rallisi’nde 3 ekiple start alıyor.

* Hakkı Ağaoğlu – Nehir Yılmaz / Mitsubishi Lancer EVO9
* Ferhat Tanrıbilir – Ahmet Yörük / Mitsubishi Lancer EVO9
* Cüneyt Göz – Elif Tavukçuoğlu / Citroen C2

2013 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın en kalabalık yarışlarından biri olacağı tahmin edilen Eskişehir Battalgazi Rallisi, bu sene 4 farklı şampiyonaya puan veriyor. Balkan Ralli Şampiyonası, Türkiye Ralli Şampiyonası, TOSFED Ralli Kupası ve Türkiye Historic Ralli Şampiyonası’nı kovalayan tüm ekipler Eskişehir’de start alacak.

Eskişehir Uluslararası Battalgazi Rallisi, 4 Mayıs Cumartesi günü 17:30′da şehir merkezindeki ESPARK AVM’de verilecek sembolik startla başlayacak.

Dedepark Hotel, rallinin merkezi olarak belirlendi. Dedepark Hotel’in yanındaki alan da, daha önceki yarışlarda olduğu gibi, bu yarışta da rallinin servis alanı olarak kullanılacak.

Yarışmacılar; 7.7 km’lik Espark, 10.5 km’lik KYK ve 14.8 km’lik Banaz etaplarını 3 kez geçtikten sonra, Eskişehir Rallisi’ni tamamlayacak.

Yarışın finiş seromonisi ve ödül töreni 5 Mayıs Pazar günü 17:30′da yine Espark AVM’de yapılacak.

GP Garage MyTeam ile ilgili tüm gelişmeleri, myteam.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.