MY Team İstanbul Rallisi’ne Hazır

Kategori : Bülten/Türkiye Ralli Şampiyonası

2012 Türkiye Ralli Şampiyonası’na Ağaoğlu’nun tescilli markası MY Team sponsorluğunda başlayan Hakkı Ağaoğlu ve Cüneyt Göz 33.İstanbul Rallisi’ne hazır. 10 Haziran tarihinde İstanbul’daki etaplarda organize edilecek olan yarışta start alacak olan iki pilot da sınıflarında iddialı.

10 Haziran Pazar günü saat 09:30’da Sabiha Gökçen Havaalanı’ndaki servis alanından başlayacak yarışta İSG, Yeşilvadi ve Oruçoğlu etapları üçer kez geçilecek. 19:00’da ise yine Sabiha Gökçen Havalimanı’nda sona erecek. 147’si özel etap olmak üzere, pilotlarımız, 346 kilometre boyunca yarışacaklar. Hakkı Ağaoğlu – Hakan Uçucu ile Sınıf 3’te galibiyet ararken, genel klasmanda da üst sıralarda olmak için mücadele verecek. Cüneyt Göz, bu yarışta da Eskişehir Rallisi’nde olduğu gibi Çiçek Güney ile yarışacak ve Ford Fiesta ile Sınıf 6’da ilk toprak sınavına çıkacak.

Ağaoğlu ana sponsorluğunda Coca Cola, Full, GP Garage, Pozitif Dekor, Sony, Strategia desteği ile yarışan MY Team pilotları Hakkı Ağaoğlu ve Cüneyt Göz ile ilgili haberlere www.myteam.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz.

Son Haberleri :

Yukarı Git