MY Team Ralli Sezonunu Bursa’da Kapatıyor

Kategori : Bülten/Türkiye Ralli Şampiyonası

Ağaoğlu’nun tescilli markası MY Team sponsorluğunda yarışan Hakkı Ağaoğlu ve Cüneyt Göz bu hafta sonu Türkiye Ralli Şampiyonasının 7. ve son yarışı olan Oyak Renault Yeşil Bursa Rallisi’nde start alacak.

Oyak Renault Yeşil Bursa Rallisi 20-21 Ekim tarihlerinde Bursa’da organize ediliyor. Türkiye Ralli Şampiyonası’nın son yarışı sonunda şampiyonlar ve kategorilerinde birinciler belli olacak.

My Team pilotlarından Hakkı Ağaoğlu – Hakan Uçucu ikilisi Mitsubishi EVO 9 ile, Cüneyt Göz – Erhan Arıkan ikilisi ise Mitsubishi EVO 8 ile start alacak. Sezona Sınıf 6’da başlayan ancak bu yarışa Sınıf 3 otomobili ile katılacak olan Cüneyt Göz dört çeker otomobili ile Bursalı motorspor severlere güzel görüntüler verecek. Sınıf 3’te iddialı bir sezon geçiren Hakkı Ağaoğlu’nun ise birincilik iddiası devam ediyor. En yakın rakibi ile arasında son yarış öncesi 4 puan bulunan Ağaoğlu yarış öncesi şunları söyledi: “Yüksek mücadeleli bir sezon geçirdik, Bursa asfalt olduğu için favori yarışlarımdan biri diyemeyeceğim ama güzel organizasyonu ve seyircisi ile keyif vereceğine eminim. Tüm ekiplere başarılar dilerim.”

20 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’da OYAK-RENAULT Otomobil Fabrikaları’ndan verilecek seramonik start ile başlayacak olan rallide ekipler 14.00’dan itibaren Kültürpark içerisinde oluşturulan Bursa Büyükşehir Belediyesi Seyirci Özel Etabı’nı geçecekler. Pazar sabahı 07.30’da tekrar direksiyon başına geçecek olan ekipler Kirazlı, Soğukpınar, Dağgüney ve Firoz özel etaplarını ikişer kez geçerek saat 18.00’dan itibaren Hilton Bursa önünde yarışı tamamlayacaklar.

Son Haberleri :

Yukarı Git