EOSK’ta Yeni Dönem

Kategori : Haberler

Ege Otomobil Sporları Kulübü (EOSK) olağan genel kurul toplantısını 13 Aralık 2014 Cumartesi günü İzmir’deki kulüp binasında gerçekleştirdi. Toplam 37 üyenin katıldığı genel kurulda, yönetim kurulu seçimleri de yapıldı.

2006 yılından itibaren başkanlık görevini sürdüren Başkan Mustafa ŞAİROĞLU, artık görevi gençlere bırakacağını açıklamıştı. Kulüpte uzun yıllardır birçok görev alan ve Mustafa ŞAİROĞLU başkanlığında ki son yönetim kurulu üyesi Ömer YÜCE, başkanlığa sıcak baktığını ve yönetimi genç kadroyla birlikte sürdürebileceklerini açıkladı.

Yapılan seçim sonucunda 37 üyenin oyuyla, Ömer YÜCE başkanlığında yeni yönetim görevi resmen devraldı.

Yeni kadro şu isimlerden oluşuyor; Başkan Ömer YÜCE, Başkan yardımcısı Irmak ALTINSOY, üyeler A. Çağlar KİP, Özer YÜCE, E.Can TOLUN.

Mustafa ŞAİROĞLU’nun manevi desteğiyle yola çıktıklarını belirten Ömer YÜCE, 2015’te düzenleyecekleri organizasyonlar için çalışmaya başladıklarını iletti. Bugüne kadar kulüp bünyesinde birçok kez görev aldığını ve 2015 yılının motor sporlarında kendisi için yeni bir başlangıç olduğunu söyledi.

Ege Otomobil Sporları Kulübü olarak 2015 yılının tüm kulüpler, sporcular, üst düzey görevliler ve gözetmenler için güzel bir sezon olması dileklerini iletti.