Eurasia Moto Bike Expo 2012’de Honda rüzgarı esecek

Kategori : Bülten/Haberler

Motosiklet tutkunlarının heyecanla beklediği Eurasia Moto Bike Expo 2012’de dört yeni modelini tüketicilerin beğenisine sunacak olan Honda, CBR1000RR’ın da 20’nci yaşını kutlamaya hazırlanıyor.

Motosiklet tutkunlarının heyecanla beklediği Eurasia Moto Bike Expo 2012, 1-4 Mart 2012 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Fuarın gözde markası Honda ise dokuzuncu salonda en yeni dört modelini görücüye çıkarırken tüm motosiklet modellerini de ziyaretçilerle buluşturacak. Ayrıca Honda standı, motosiklet tutkunları ve ailelerinin keyifle vakit geçirebileceği etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

Honda’dan fuara özel sürprizler
Fuar süresince devam edecek etkinlikler kapsamında, efsane modeli CBR1000 RR modelinin 20’inci yaşını da kutlayacak olan Honda’nın standında yer alan modellerini ekranların sevilen yüzü Ali Tınaz tanıtacak. Ünlü keman sanatçısı Ceren Aksan da açılış gününde Honda standına gelen ziyaretçilere müzik ziyafeti sunacak.

Öte yandan çocukları da unutmayan Honda, onların Honda motosiklet modeli üzerinde fotoğraflarını çekerek www.honda.com.tr adresinde yayınlayacak.