Opel Vivaro Tarzını Yeniledi

Kategori : Otomotiv

Opel’in en çok satan hafif ticari aracı Vivaro, yenilenmiş tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle tekrar piyasada. İlk kez Opel’in özgün Vizor marka yüzünü taşıyan ve verimli bir dizel motorla donatılan yeni Vivaro, sürüş destek sistemleri açısından zengin bir deneyim sunuyor. Toplam 18 farklı sürüş destek sistemine sahip olan bu araç, özellikle Dinamik Çevre Görüş sistemiyle dikkat çekiyor.

Araç, iç mekanda da yenilikçi özellikler barındırıyor. Qualcomm Technologies tarafından geliştirilen Snapdragon® Kokpit Platformu tabanlı, iki adet 10 inçlik ekran içeren gelişmiş bilgi-eğlence sistemi, kullanıcılara sınıfının en iyi bağlantı çözümünü ve kişiselleştirme seçeneklerini sunuyor. Yeni Vivaro, şık görünümü ve çok yönlülüğüyle hem iş hem de günlük kullanım için ideal bir seçenek haline geliyor.

Opel CEO’su Florian Huettl, Vivaro’nun daha modern, pratik ve sürdürülebilir bir konuma geldiğini belirterek, aracın hafif ticari araç segmentinde Opel’in hamlesinin temelini oluşturduğunu vurguladı. Yeni Vivaro’nun hem elektrikli hem de pratik özellikleriyle otomobil ve hafif ticari araç niteliklerini birleştirdiğine dikkat çekti.

Yeni Vivaro, otomobil benzeri bir kokpit deneyimi sunuyor. 10 inçlik dijital sürücü bilgi merkezi ve orta konsoldaki dokunmatik ekrana sahip yeni sistemler, kullanıcıya teknolojik bir deneyim vaat ediyor. Gelişmiş sürüş destek sistemleri ve yeni Dinamik Çevre Görüş sistemi, sürüş güvenliğini artırırken, aracın geniş saklama alanları günlük kullanım kolaylığını sağlıyor. Opel, yeni Vivaro ile hem iş hem de kişisel kullanım için ideal bir araç sunuyor.

Son Haberleri :

Yukarı Git