Renault, Yeni Austral SUV ile ön sipariş dönemini başlatıyor.

Kategori : Otomotiv

Renault, yüksek teknolojisi ve güçlü tasarımıyla C segmentindeki hakimiyetini güçlendiren Yeni Austral SUV’un Techno Esprit Alpine versiyonunun lansmana özel opsiyonlar hariç anahtar teslim fiyatının 1.190.000 TL olduğunu açıkladı.

24 Nisan 2023 tarihinde başlayacak ön sipariş dönemiyle, Türkiye’de Esprit Alpine donanımıyla satışa sunulacak ilk model olan Yeni Austral’e, ön ödeme yaparak sisteme kayıt olan ilk 500 kişi Haziran ayından itibaren sahip olabilecek.

Mild hybrid 160 bg motor seçeneğiyle Türkiye’de kullanıcılarla buluşacak olan Yeni Austral, 20 farklı gelişmiş sürüş destek sistemi, 564 cm2 openR ekranı, Multi-Sense teknolojisi, 16 cm geri hareket edebilen arka koltuklarıyla sürüş konforunu üst seviyeye taşıyor.

Yeni Austral SUV, Renault’nun C segmentindeki iddiasını zirveye taşıyor. Daha sportif bir karaktere sahip Esprit Alpine donanımıyla satışa sunulacak Yeni Austral’in fiyatı Techno Esprit Alpine versiyonunun lansmana özel opsiyonlar hariç anahtar teslim fiyatı 1.190.000 TL olarak belirlendi. Ön sipariş dönemi 24 Nisan 2023 tarihinde başlayacak.

MAİS Yetkili Satıcıları ve Şubelerinde 250.000 TL ön ödeme yaparak kayıt sürecini tamamlayan ilk 500 kişi yeni Austral’e Haziran ayından itibaren sahip olabilecek.

Yeni Austral, sportif Esprit Alpine versiyonuyla sunulan ilk Renault otomobili. Arka koltuk 16 cm geriye çekilerek segmentinde öne çıkan diz mesafesi sağlanıyor. Yeni Austral’daki en yeni nesil Multi-Sense teknolojisi, 4 farklı sürüş modu ve kişiselleştirme seçenekleriyle her seyahati tamamen yeni bir deneyim anlamına geliyor.

3. nesil CMF-CD platformunu kullanan Yeni Austral, güçlü ve verimli 160 bg 12V mild hybrid motoruyla yakıt tüketimini ve emisyonları azaltırken aynı zamanda günlük kullanım konforunu da destekliyor.

Yeni Austral, Türkiye’de Haziran ayında yollara çıkmaya hazırlanıyor.

Son Haberleri :

Yukarı Git