Sezon Bodrum’da Başlıyor

Kategori : Türkiye Ralli Şampiyonası

Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası, Karya Otomobil Spor Kulübü (KAROSK) tarafından düzenlenen ve Bodrum’un en büyük spor organizasyonlarından biri olan Rally Bodrum ile başlıyor. Etkinlik, Ace Of Mice En İyi Spor Etkinliği dalında jüri özel ödülü alarak “ilk ödüllü ralli” ünvanını kazanmıştır ve 14-16 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Yarışın etkinlik ajansı Prems Art olacak ve Bodrum Belediyesi, Duja Hotels, VST Tour, Çözüm Ortağı Ajans, Oasis Bodrum, BESİAD, Noa Enerji, OYDER, Pars Entertainment, Taz Custom Garage ve Turkmotorspor gibi birçok kuruluşun katkılarıyla düzenlenecek. İCRYPEX ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan yarışta 69 araç ve 138 sporcu yarışacak.

Yarışın start seremonisi, 14 Nisan Cuma akşamı saat 21.30’da Bodrum Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilecek. Yarış, Bodrum’un doğal güzelliklerini gözler önüne seren Mumcular, Mazı ve Etrim bölgelerindeki etaplarda iki gün boyunca devam edecek ve 16 Nisan Pazar günü Be Premium Hotel’deki finiş seremonisi ve ödül töreni ile sona erecek.

Ayrıca, “Çifte Bayram İçin Çocuklara Hediyeni Al, Starta Gel” sloganı ile deprem bölgesindeki çocuklar için bir kampanya başlatılacak. Yarışın start seremonisinde toplanan oyuncaklar, bayram simgesi ayakkabılar ve diğer hediyeler, Bodrum Gönüllüleri işbirliği ile deprem bölgesine gönderilerek çocuklara ulaştırılacak.

Bodrum Rallisi Canlı Neticeler

Son Haberleri :

Yukarı Git